Gmail reklamları, hedeflenen kullanıcıların Gmail hesabında "Tanıtımlar" sekmesinde en üstte renklendirilmiş mesaj olarak ve e-posta okuma sayfasında sağ panelde ya da sağ üstte köşede görülür. Tıklandıktan sonra ise mesaj olarak okuma panelinde gösterilir.

Gmail Reklamları Nerede Görülür?

Gmail reklamları, Gmail Sponsored Promotions (GSP) olarak bilinmektedir. Kullanıcıların Gmail hesabında, e-posta okuma sayfasında sağ panelde ya da sağ üst köşede ve “Tanıtımlar” sekmesinde en üstte renkli mesaj olarak görülür. Reklam, kullanıcı tarafından tıklandığında belirlemiş olduğunuz reklamcılık hedeflerine yönelik olarak e-posta boyutunda genişler ve form veya video gibi öğeler içerebilir. Kullanıcılar genişletilmiş reklamlar aracılığıyla; Video oynatabilir, Form doldurabilir.

G-mail Sponsored Search Reklamları
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_305817554

Reklam Formatları Nelerdir?

Gmail reklamları bir tanıtım mesajı içerir. Bu mesaj tıklandıktan sonra 650x650 piksel ölçülerinde bir HTML görseli ile mesaj verilir. Gmail reklamlarında 3 reklam formatı kullanılabilir.

  • Temel Görsel
  • Gömülü Video
  • Başvuru Formu
  • Form Doldurma
  • Mesaj

Gmail Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Gmail reklamları, sadece reklam tıklandığında ve asıl mesaj görüntülendiğinde her bir kullanıcı için sadece bir defa olmak üzere ziyaretçi başına maliyet olarak ücretlendirilir. Açıldıktan sonra gösterim, reklamı iletme ve tıklama işlemleri herhangi bir maliyete sebebiyet vermez. Kullanıcı reklamı açana ya da silene kadar 30 gün içinde en fazla 10 defa olacak şekilde hedeflenir.

shutterstock_304818284

Google Gmail Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu