E-ticaret sitenizde yer alan ürünlerinizin satışını artırmak amacıyla alışveriş reklamları kullanmayı düşünürseniz, aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bulmak için bize ulaşabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Google Alışveriş (Ürün Listeleme) Reklamları Nedir?

Google Alışveriş Reklamları her ürün için farklı reklamlar oluşturmaya gerek kalmadan fiyat, promosyon mesajı, resim ve mağaza adının eklenebildiği benzersiz bir reklam biçimidir. Sadece alışveriş siteleri için kullanılabilen bu reklamlar tüketicilere sattığınız ürün ya da verdiğiniz hizmet ile ilgili en önemli bilgileri vererek potansiyel müşteriler kazanmanıza yardımcı olur. 

 

Google Alışveriş Reklamlarının Avantajları
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_705057916

Google Alışveriş Reklamları Nerede Görüntülenir?

Google Alışveriş reklamları diğer Ads reklamları gibi bir reklam açık artırmasına katılır ve ziyaretçi başı maliyet teklifi ile ücretlendirilir. Uzmanlık gerektiren yeni bir reklam türü olduğu için bu alanda rekabet daha az, dolayısıyla yatırım getirisi daha yüksektir.Bu reklam türünden yararlanabilmeniz için ihtiyacınız olan bazı teknik gereksinimler, düzenlemeler ve bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz. 

Google Alışveriş Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Google Alışveriş reklamları, ürün görseli ve fiyatı ile birlikte çok prestijli bir alanda görüntülenir. Bu reklamların satışa dönüşme oranı diğer reklam türlerine kıyasla 6 kat fazladır.Alışveriş reklamları aracılığıyla metin reklamlara oranla çok daha yüksek tıklama oranları elde edebilirsiniz. Ürün veya hizmet hakkında daha detaylı bilgi alan tüketicilerin satın alma işlemini tamamlama ihtimali daha yüksektir.İlgili olması durumunda alışveriş reklamı ve metin reklam aynı anda görüntülenebilir, böylece reklam görünürlüğünüzü ikiye katlayabilirsiniz. 

  shutterstock_719262103

  Google Alışveriş Reklam Paketi, Satın Alın

  Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
  web-tabanli-yazilim-arrow-png
  iletisim-alt-banner-bg
  Diğer Hizmetler

  Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

  logo
  close-menu