TikTok reklamcılığı, global çapta değişikliklere uyum sağlayıp, farkındalık kazanmak ve aktif olarak 1 milyardan fazla kullanıcıya erişebilmek amacıyla kullanılabilecek oldukça başarılı sosyal medya reklam türlerinden bir tanesidir.

Hedef Kitleniz İle Doğrudan Etkileşimde Olun !

TikTok, kullanıcıların oluşturduğu trend şarkı ve videoları paylaşmak için en çok kullandıkları platformdur. Bu sebeple reklam vermek için de platform olaraki işletmelerin ve dijital pazarlamaya ilgi gösteren herkesin TikTok'taki reklamlara yönelmesine yol açmıştır. TikTok ile beğeniden izlenmeye kadar, markanız için beraber oluşturacağımız görüntülü reklamla izlenme sayınızı yükseltirken, içeriğinizin çok daha geniş hedef kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz. Böyle bir platformda bulunup reklamlarınızın yayınlanması halinde, potansiyel müşterilerinizle doğrudan bağlantı kurmanız çok daha kolaylaşır.

tiktok1
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
tiktok2

TikTok Reklamları İle Z Jenerasyonunu Yakalayın !

Bütünüyle video ve görsel içeriğe dayalı olan TikTok’da kullanıcılar maksimum 60 saniyeye kadar, birbirinden çeşitli filtrelerle beraber oldukça yaratıcı videolar üretmektedirler. Genellikle Z jenerasyonunun sıkça ve severek kullandığı bir uygulama haline gelen TikTok’taki reklam alanında, hedef kitleniz gençlerden oluşuyorsa siz de çok geç kalmadan yerinizi alırsanız, işletmenize oldukça faydalı sağlayacaktır.

TikTok Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Sıkça sorulan sorular

Uzmanlarımıza sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

E-ticaret siteleri için TikTok'ta kullanabilecek dönüşüm odaklı reklam modelidir.

TikTok reklamlarını kullanarak ürün veya hizmetinizi bu mecrada hitap ettiğiniz kişiler olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle doğru bir platformda yer alıyorsunuz.TikTok’un aktif kullanıcıları genellikle sosyal aktiviteleri seven gençlerden oluşmaktadır. Eğer sizin de hedef kitleniz gençleri kapsıyorsa TikTok reklamları markanızın tanınırlığı açısından çok yararlıdır.

TikTok reklam ücretleri ayarlanırken söz konusu içeriğin süresi, modeli, şekli, yayınlanma sıklığı gibi bir çok faktör etkilidir. Yani bir işletme olarak kayıt olmanız ve reklamları kullanırken fiyatı öğrenmeniz gerekiyor

TikTok reklamınızı yayınlamak için ilk olarak ücretsiz bir hesap oluşturmalı ardından bu hesap sayesinde TikTok sponsorluğunda reklam yayınlayabilirsiniz. TikTok For Business, şirketlerinTikTok'ta reklam vermek için kullandıkları özel bir hesap türüdür. Cari hesap türü tamamen ücretsiz olarak açılabilmektedir.

Mobil cihazlarda kullanıcının haber kaynağında yer alacaktır.

Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu