Video reklamlar aracılığıyla işletmenizi doğru yer ve doğru zamanda eşsiz bir şekilde anlatabilirsiniz. YouTube’da reklam vermek istediğiniz noktada tek yapmanız gereken, size tüm süreçlerde yardımcı olmaya hazır olan uzman ekibimizle iletişime geçmek.

YouTube Reklamları İle Yeni Müşteriler Kazanın

Türkiye'de internet hızının artması ile birlikte video içerikler eskisinden daha hızlı tüketiliyor. Google'ın YouTube üzerine yaptığı araştırmaya göre kullanıcılar prime time saatlerinde herhangi bir kablo TV şebekesinden daha çok kullanıcıya erişiyor. Tek seferde birden fazla cihaz kullanımıyla dikkat çeken bu kullanıcılara YouTube reklamları aracılığıyla ulaşarak hızlı geri dönüşler sağlayabilirsiniz. 

youtube-reklam
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_1016025277

Doğru Müşterilere Doğru Zamanda Ulaşın

Sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yapın. Video reklamlar kullanıcı tarafından atlandığında veya videonun %90’lık kısmı izlenmediğinde ücrete tabi tutulmaz. Böylece işletmenize ilgi duymayan hedef kitleye reklamınızı göstererek para kaybetmez, akıllı fiyatlandırma ile tıklama maliyetleriniz minimuma indirirsiniz.Sadece izleyiciler reklamınızı izlemeyi seçtiğinde ödeme yapın.

Reklamlarınızı Çeşitli Cihazlarda Yayınlayın

Video reklamlar, hareket halindeki müşterilerinizin akıllı telefonlarına, tabletlerine ve bilgisayarlarına kolayca ulaşabilir. YouTube’daki tüm video görüntülemelerin %25’i mobil cihazlar üzerinden gerçekleşmektedir. YouTube’un ücretsiz Analytics aracıyla reklamlarınızı kimin izlediğini, bu izleyicilerin reklamlarınızla nasıl etkileşime geçtiğini öğrenebilirsiniz. 
 

shutterstock_1675180834

Google Youtube Reklam Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu