Potansiyel müşterilerinizin akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarında daha rahat bir kullanım sağlayabilmeleri için mobil uyumlu bir web sitesine sahip olmalısınız. Özellikle akıllı telefon kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte web sitelerinin mobil cihazlara uyumlu tasarlanması oldukça önemlidir.

Alanında Uzman Ekip

Mobil Uygulama Geliştirme konusunda uzman ekibimiz, mobil web sitesi tasarımı konusunda önemli çalışmalar yapmakta, sektörünüzdeki uzmanlığınızı geliştirmek ve ilerletmek için zengin özelliklere sahip, kullanıcı dostu ve tasarım yönünden güçlü mobil uyumlu web siteler üzerinde özenle çalışmaktadır.

mobil-site-tasarim
web-tabanli-yazilim-icon-green

Bizimle İletişime Geçin, İşinizi Birlikte Büyütelim!

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
biz-kimiz-banner-bg
shutterstock_594829253

Mobil Web Sitesiyle Ulaşılabilir Olun

Google'ın Eylül 2016'da Mobil Cihaz Kullanımı ile ilgili yaptığı araştırmaya göre; ortalama bir günde, tüm kullanıcıların 4'de 1'İnden fazlası yalnızca akıllı telefon kullanmaktadır. Bu da sadece bilgisayar kullanan tüketicilerin yaklaşık 2 katına eşittir.

Akıllı telefon kullanıcıları, arama sonuçlarında mobil uyumluluk göstermeyen web sitelerinden hemen çıkma eğiliminde bulunmaktadır. 

Bu veriler ışığında mevcut ve potansiyel müşterileriniz üzerinde iyi bir etki bırakmak için mobil uyumlu bir web siteniz olması gerekmektedir. Mobil uyumlu web siteler her zaman kolayca ulaşılabilir olduğunuzu gösterir. 

 

Mobil Web Site Tasarımı Paketi, Satın Alın

Detaylı bilgi almak için konusunda uzman ekip arkadaşlarımızla iletişime geçebilir, aklınıza takılan bütün soruları iletebilirsiniz.
web-tabanli-yazilim-arrow-png
iletisim-alt-banner-bg
Diğer Hizmetler

Arama motoru ve sosyal medya reklamcılığı konusunda mühendislik altyapısına sahip ekibimizin geliştirdiği stratejiler doğrultusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, müşterilerimizle beraber başarı hikayelerimize her geçen gün yenilerini ekliyoruz. İnternet reklamcılığı konusunda uzmanlık gerektiren bütün yükü üzerinizden alarak, Google, Yandex, Facebook, YouTube, Instagram, LinkedIn gibi dijital mecralarda reklamlarınızı yapıyoruz.

logo
close-menu